Ułatwienia dostępu

Fundusze europejskie - Polska cyfrowa Herb Powiatu będzińskiego BIP ZSS w Czeladzi  Facebook ZSS w Czeladzi

stanislaw kmiecikDnia 26 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych w Czeladzi będziemy gościć Pana Stanisława Kmiecika artystę malującego ustami i nogami. Stosowane najczęściej przez artystę techniki malarskie to: akryl, olej, pastel, akwarela, tempera, rysunek ołówkiem. Ulubione tematy malarskie to krajobraz rodzinnych okolic, martwa natura, akt, a także obrazy surrealistyczne pełne bardzo osobistych metafizycznych nastrojów. Pan Stanisław Kmiecik swoje prace prezentuje na wystawach w różnych miastach Polski oraz za granicą. Należy do Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami. Z okazji 50-lecia istnienia Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami w konkursie malarskim spośród ponad 500 prac nadesłanych z 60 państw praca Stanisława Kmiecika zajęła III miejsce. Cieszymy się, że możemy poznać artystę o światowej sławie.

Back to top