Ułatwienia dostępu

Fundusze europejskie - Polska cyfrowa Herb Powiatu będzińskiego BIP ZSS w Czeladzi  Facebook ZSS w Czeladzi

Dzień dobry,

Chcemy zaprosić Uczniów Państwa szkoły na bezpłatny próbny Egzamin Ósmoklasisty online. Uczniowie będą go rozwiązywać indywidualnie, na komputerze lub telefonie, o dowolnej porze, tak by nie kolidowało to z lekcjami w szkole. Egzaminy zostały przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Konstrukcją i treścią są możliwie zbliżone do prawdziwych egzaminów. Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom sprawdzenia wiedzy w komfortowych warunkach na miesiąc przed prawdziwym egzaminem, który zadecyduje o ich dalszej edukacji. Jak sprawdzić swoją wiedzę przed Egzaminem Ósmoklasisty? Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online! W dniach 16, 17 i 18 kwietnia będziesz mógł/a bezpłatnie rozwiązać arkusze na platformie ZDAY. Każdego dnia pojawi się inny przedmiot, w takiej kolejności jak w maju (polski, matematyka, angielski). Próbny egzamin online dopasuje się do Twojego planu dnia - będzie można go rozwiązać o dowolnej godzinie. Aby wziąć udział w egzaminie, zapisz się bezpłatnie na stronie: https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online/ Wykorzystaj tę okazję, aby sprawdzić, czy Twój wynik będzie zbliżony do tego, który chcesz uzyskać na prawdziwym egzaminie. Lepiej dowiedzieć się teraz i w razie potrzeby uzupełnić braki, póki jest jeszcze czas! Polecamy!

Zespół ZDAY

Back to top