Na koniec roku zazwyczaj zamykamy wiele spraw, odhaczamy rzeczy, które udało nam się zrobić i planujemy co będzie w przyszłości. Chociaż trudny to czas dla całej oświaty, my patrzymy w przyszłość, chcemy się rozwijać, żeby nasza szkoła była miejscem wyjątkowym.

Wyjątkowy musi więc być też jej wizerunek.

W każdej istocie tkwią zarodki dobrego,
trzeba tylko umieć je odnaleźć.
Obowiązkiem nauczyciela jest odszukać je i rozwinąć”

Lucy Maud Montgomery

Ten cytat był naszą inspiracją przy tworzeniu nowego logo szkoły. Nie zrezygnowaliśmy z sowy, która towarzyszyła nam od wielu lat, ale zyskała ona nową oprawę i przekaz. Na pierwszy rzut oka sowa jest tylko w połowie, ale nie jest to prawdą, ta druga połowa to właśnie to dobro, ten potencjał, te talenty, które w codziennej pracy odkrywamy i rozwijamy w naszych Uczniach.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Zofii Smaroń, młodej, utalentowanej studentce grafiki, która stworzyła to logo dla nas. Zosiu, dziękujemy za cierpliwość, prace i serce, które włożyłaś żebyśmy mogli dzisiaj prezentować nowe logo!

To nie koniec niespodzianek, wkrótce będziemy mogli również zaprezentować nową stronę internetową naszej szkoły.